KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15338103
nr 1533 8103
Bertil Kumlien
(f. 1919), Sverige
Rådjur. Signerad. Akvarell, bildmått: 17x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x48 cm
Bertil Kumlien, svensk målare, tecknare och illustratör född 1919.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:48:41
4/4 21:49:36
Bertil Kumlien
Läs mer om Bertil Kumlien